Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst
