Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Banner
pt: Faixa
