Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta
