Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi
