Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Banner
be: Банэр
