Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu
