Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: !datetime — !username
ar: ‏!datetime —‏ !username
