Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Page Width (default=960)
hu: Oldalszélesség (alapértelemezett=960)
