Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra
