Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ
