Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina
