Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris
