Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet
