Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička
