Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Banner
fr: Bannière
