Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando

en: !datetime — !username
eo: !datetime - !username
