Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Header
fil: Ulunan

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan
