Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר
