Ubuntu Drupal Theme (6.x-5.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje
