Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर
