Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Banner
ru: Баннер
