Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: px
uk: пікс

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Page Options
uk: Параметри сторінки
