Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-6.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif
