Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-6.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki
