Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-6.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
