Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта
