Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod
