Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina
