Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា
