Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė
