Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: px
mn: пиксел

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
