Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: px
pl: pikseli

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Banner
pl: Baner
