Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Dust
bs: Prašina
