Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: !datetime — !username
cy: !datetime - !username

en: Theme Style
cy: Arddull Thema
