Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο
