Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Comments
es: Comentarios

en: Header
es: Encabezado

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer
es: Pie de página
