Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: px
hi: पिक्सेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख
