Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-8.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Dust
vi: Bụi
