jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན
