jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Visible
cs: Viditelné

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Start
cs: Začátek

en: Animation speed
cs: Rychlost animace
