jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Visible
cy: Gweledig

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Start
cy: Dechrau
