jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Visible
de: Sichtbar

en: Vertical
de: Vertikal

en: Start
de: Beginn

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Animation speed
de: Animationsgeschwindigkeit

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
de: Stellt das jQuery UI -Plugin für andere Module bereit.

en: Scroll
de: Bildausschnitt vertikal verschieben

en: Easing
de: Fließender Übergang
