jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Visible
et: Nähtav

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Start
et: Algus
