jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Visible
he: נראה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Start
he: התחלה
