jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Start
hr: Početak
