jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Visible
ja: 表示

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Start
ja: 開始

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
ja: 他のDrupalモジュールにjQuery UIプラグインを提供します。
