jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Visible
jv: Kétok

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal
