jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်
