jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Start
sk: Štart

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
sk: Poskytuje jQuery UI plug-in pre iné Drupal moduly.
