jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து
